Kontakt

contact

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontakovať. Sme tu pre Vás!

Po - Pi:  09:00 - 17:00

E-mail: otazky@skolenianapc.sk 

Tel. č.: 0905 015 654


RE-PAS

re pasUchádzači o zamestnanie, ktorí sú evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, majú u nás možnosť využiť preplatenie akýchkoľvek našich kurzov cez program RE-PAS (v prípade schválenia rekvalifikácie Úradom práce).

RE-PAS je potvrdením, že Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny poskytne uchádzačovi o zamestnanie príspevok na rekvalifikáciu, ktorú zrealizuje poskytovateľ rekvalifikácie.

Ako to funguje?

question 1015308 640Ak spĺňate podmienky RE-PAS (ste evidovaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny ako uchádzač o zamestnanie) stačí vyplniť nižšie uvedený formulár a vybrať si kurz, ktorý chcete absolvovať. Následne Vám poštou pošleme žiadosť, kde vyplníte informácie o Vás (časť A – Požiadavka uchádzača o zamestnanie na rekvalifikáciu a prílohu „Vyhlásenie“).

Túto žiadosť osobne odovzdáte na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny, kde Vašu žiadosť posúdia (keďže na príspevok na rekvalifikáciu nie je právny nárok, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny požiadavku na rekvalifikáciu zhodnotí a schváli alebo neschváli ju. Každá požiadavka je posudzovaná individuálne s ohľadom na dodržanie stanovených podmienok a s prihliadnutím na regionálny a finančný aspekt).

Po jej schválení Vám Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vystaví  tzv. RE-PAS, čo je potvrdenie, že Vám Úrad práce preplatí vybrané školenie v 100 % výške. Ako posledný bod si stačí u nás telefonicky objednať školenie na čísle 0905 015 654.

Viac informácií o programe RE-PAS získate priamo na stránkach Úradu práce sociálnych vecí a rodiny (v skratke ÚPSVaR) alebo na Informačnom letáku RE-PAS.

Na rekvalifikáciu Vám odporúčame vybrať si školenie MS Office Komplet (školenie špeciálne vytvorené pre rekvalifikáciu RE-PAS v aplikáciách Word, Excel, PowerPoint, Outlook, ktoré zahŕňa úroveň začiatočník a pokročilý). 

V prípade, že už máte základné znalosti v aplikáciách MS Office, odporúčame vybrať si školenie MS Office pokročilý (prípadne iné školenie podľa Vašich preferencií).

 

captcha

Ako nás nájdete

O nás

Naším cieľom je rozširovať znalosti v informačných technológiách prostredníctvom profesionálnych školení, ktoré organizujeme každý týždeň.


Školenia na PC

Provided by Ing. Peter Zuzčák - Telco management

Skuteckého 30
     974 01 Banská Bystrica

+421 905 015 654
otazky@skolenianapc.sk
Po-Pi: 09:00 - 17:00